Jdi na obsah Jdi na menu
 


To bylo jednou tenkrát v únoru.Moc jsem se těšil,až si mě někdo koupí.A to se taky stalo.Jednou nějaká holka přijela do Kralupského Tesca,viděla mě a tak si mě koupila.Byl jsem malé štěně(samozřejmě,že jsem plyšák!!!)Fotky sice nemáme,ale máme fotku,jak vypadám teď.Tady je.Obrazekonline:
Glitter Text @ Glitterfy.com
Free Yorkie 1 MySpace Cursors at www.totallyfreecursors.com

Once upon a time in February. I was looking forward to somebody buying me & then it happened. A girl arrived to Kralupy Tesco’s, saw me & decided to buy me. I was still a small puppy (of course I am a fluffy toy dog!!!) I don’t have photos from that time & I have one of what I look like now. Here it is.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reading the green blood pressure guidelines

(ADighutittee, 9. 10. 2018 4:30)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/au-bout-de-combien-de-temps-le-cialis-fait-il-effet/

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(Mashahes, 12. 12. 2017 21:52)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.